درباره ما

چرا موسسه زبان پرتو؟

امکانات متفاوت و بی‌نظیر برای فراگیران

تخصص در پرتو

آموزش علمی با عصاره‌ی اینترنت

بخش مهمی از فرآیند ورود تا یادگیری و علم‌آموزی در موسسه زبان پرتو از طریق اینترنت صورت می‌پذیرد. ثبت‌نام در هر ترم و در هر یک از دوره‌های حضوری یا مجازی با توجه به تقویم آموزشی و پس از درج اطلاعیه در سایت و کانال تلگرام موسسه آغاز می‌شود و زبان آموزان با توجه به مدارک خواسته شده پس از مشاهده‌ی اطلاعیه می‌توانند در منزل و با استفاده از سامانه‌ی آموزشی و یا با مراجعه حضوری اقدام به ثبت‌نام، انتخاب واحد، و پرداخت شهریه نمایند. همچنین فراگیران می‌توانند در صورت صلاح‌دید استاد ، تکالیف خود را از طریق پروفایل در سامانه آموزشی آپلود کنند. تمام نتایج (آزمون‌ها، دوره‌های مختلف و غیره) از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود و بخش‌های مختلف سایت تمام نیازهای فراگیران را پوشش می‌دهند.

iphone2
چه فراگیرانی این موسسه را انتخاب می کنند؟
ماموریت موسسه
ویژگی های موسسه
عقد قرارداد
همکاری با ما

تاریخچه موسسه

از جای خالی تا دنیای تکنولوژی

امروزه موسسه زبان پرتو به دلیل نوآوری‌های آموزشی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دنیای تکنولوژی و فضای مجازی به قطبی تأثیرگذار در پیشرفت روش‌های تدریس و یادگیری تبدیل شده است. اما چطور این مجموعه به چنین جایگاهی رسید؟ ماجرا از چند سال قبل و تقریباً زمانی شروع شد که دیگر شیوه‌های خشک و سنتی آموزشی در مراکز دیگر جوابگوی نسل جوان و آشنا با گجت های رنگارنگ حاضر نبود. بدین ترتیب عمیقاً جای خالی مجموعه‌ای حس می‌شد که آموزش علمی را با لذت آنلاین بودن ترکیب کند تا مرز میان علم‌آموزی و تفریح و استراحت برداشته شود، بازده مفید فراگیران به حداکثر برسد، بازار مشاغل فناورانه پیشرفت کند، هزینه تحصیل کاهش یابد، استعدادهای فردی شکوفا شود و در نتیجه طعم واقعی موفقیت چشیده شود.

(1389)
ایده تأسیس موسسه

پس از فراگیر شدن هرچه بیشتر اینترنت و گجت های متفاوت کاربردی، بازهم مراکز آموزشی دیگر از ظرفیت‌های موجود استفاده نمی‌کنند و همین امر باعث کاهش بازده مفید یادگیری زبان آموزان می‌شود. ایده تأسیس موسسه برای رفع همین نیاز و افزایش کیفیت فرآیند آموزشی شکل گرفت.

(1390)
به‌کارگیری تیم مجرب آموزشی، طراحی، و پشتیبانی

اولین قدم مؤسس تشکیل تیمی حرفه‌ای است تا مسیر راه کاملاً مشخص شود. در این مرحله هریک از اعضای گروه باید وظیفه خود را به‌درستی انجام دهد. تمام فعالیت‌ها با دقت توسط مشاور ارشد سنجیده می‌شود.

(1391)
تحقیق علمی در ابعاد مختلف

برای ارتقاء سطح یادگیری زبان‌های خارجی لازم است روش تدریس‌های مطرح شناخته شوند. پس از بررسی‌های موردنیاز، علمی‌ترین و مفیدترین روش‌ها در سطح بین‌المللی شناسایی می‌شوند و پایه‌ی آموزشی موسسه را شکل می‌دهند.

(1392)
ابداع روش‌های خلاقانه

اکنون باید قدم بعدی برداشته شود. کل تیم برای خلاقیت در ارائه روش‌های منتخب به طور شبانه روی تلاش می‌کنند.

(1393)
مقدمات دریافت مجوز

روند دریافت مجوز توسط مؤسس آغاز می‌شود. هم‌زمان مسئولین آموزشی، طراحی، و پشتیبانی سامانه‌های آموزشی، ارزشیابی، و اطلاع‌رسانی آنلاین با به‌روزرسانی‌های روزانه، هفتگی، ماهیانه، و سالانه تهیه می‌کنند.

(1394/4/14)
دریافت مجوز تأسیس

مجوز تأسیس موسسه صادر می‌شود. تقریباً همه‌چیز آماده است و باید منتظر اجازه رسمی فعالیت بود.

(1394/9/14)
دریافت مجوز راه‌اندازی

مجوز راه‌اندازی موسسه صادر می‌شود و آخرین تجهیزات موردنیاز فعالیت به ساختمان موسسه منتقل می‌شوند.

(1394/10/1)
آغاز فعالیت موسسه

موسسه به طور رسمی فعالیت خود را با تشکیل کلاس‌های حضوری در سه رده‌ی سنی: کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان آغاز می‌کند.

(1395/1/14)
رده‌ی سنی جدید و معرفی بورسیه تحصیلی برای اولین بار در ایران

رده‌ی سنی خردسالان به موسسه اضافه می‌شود. در همین ترم کمیته‌ی آموزشی برای اولین بار در کشور شرایط دریافت بورسیه‌ی تحصیلی فراگیران را معرفی می‌کند.

(1395/3/8)
معرفی وام تحصیلی برای اولین بار در ایران

کمیته‌ی آموزشی برای اولین بار در کشور شرایط دریافت وام تحصیلی فراگیران را معرفی می‌کند.

(1395/7/10)
راه اندازی دوره های مجازی برای اولین بار در ایران

دوره های مجازی آموزش زبان های خارجی توسط کمیته آموزشی برای اولین بار در کشور معرفی و از طریق ارائه دفترچه ثبت نام اعلام ظرفیت می شوند. این دوره ها در اپلیکیشن تلگرام برگزار می شوند و سه محور گرامر، واژگان، و گرامر و واژگان را پوشش می دهند.

(1395/11/2)
ثبت رکورد ۶۰۰ فراگیر مجازی در دوره های آنلاین موسسه

موسسه زبان پرتو موفق می شود در سال ۱۳۹۵ شمسی با استفاده از روش های تضمینی و بهره گیری از منابع به روز، بیش از ۶۰۰ فراگیر مجازی را آموزش دهد  و رضایت ۹۸٫۷ درصدی آنان را کسب کند.

12

ساعت کار روزانه

24

ساعت پشتیبانی آنلاین

10

دوره های حضوری

8

دوره های مجازی

نیم نگاه

تفاوت لذت بخش موسسه زبان پرتو

در این مرکز تلاش نموده ایم تا پاسخ های دقیق و مناسب به یادگیری شما فراگیران گرامی را با ابزارهای اینترنتی روزمره ترکیب کنیم و بدین ترتیب علم آموزی را به بخشی لذت بخش و جدا نشدنی از زندگی تبدیل کنیم. با این روش آموختن و به کارگیری زبان بسیار مفیدتر و سریع تر رخ می دهد. همچنین با امکانات بی نظیر این مرکز آموزشی، زبان های خارجی همیشه در دسترس شما خواهد بود.

شناخت بیشتر ما

تیم خلاق ما

مهناز کرم خواه

مدیر

میثم اسمعیلی

معاون آموزشی

مجتبی جیحونی

سوپروایزر

روزبه مرادی

طراحی و پشتیبانی